Aktualności i wydarzenia z naszym udziałem

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszych przedsięwzięciach oraz wydarzeniach, w których mieliśmy przyjemność brać udział

Święto 14. Dywizionu Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu

Na zaproszenie rtm Kawalerii Ochotniczej Pawła Guzego wzięliśmy udział w święcie 14. Dywizjonu Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu.

IV Manewry Podkarpackie Pawłokoma - Dylągówka

W tym roku udało nam się trafić na VI Manewry Podkarpackie z pełną (przynajmniej przez część czasu) sekcją.

Pierwszy patrol na Bulwarach Rzeszowskich

Po długich dyskusjach z Urzędem Miasta Rzeszowa udało nam się doprowadzić do przeprowadzenia pierwszego mundurowego, konnego patrolu na Rzeszowskich Bulwarach.

Spotkanie z Klubem Ekologicznym DB Shenker

Dzięki zaproszeniu pana Marka Świądra z Nadleśnictwa Głogów Małopolski mieliśmy przyjemność wziąć udział w spotkaniu z młodzieżą oraz Klubem Ekologicznym firmy DB Shenker

Święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich

Dzięki zaproszeniu dowództwa Brygady oraz współpracy ze Stowarzyszeniem Studenci Dla Rzeczpospolitej mieliśmy przyjemność wziąć udział w obchodach Święta 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

Żywa Lekcja Historii w Zespole Szkół nr 2 w Przysietnicy

Na zaproszenie naszego kolegi, wachmistrza kaw. och. Wojtka Kusia odwiedziliśmy wraz z nim Zespół Szkół nr 2 w Przysietnicy podczas organizowanej przez niego Żywej Lekcji Historii.

Obchody Święta Konstytucji 3-go Maja

Tegoroczne Święto Konstytucji 3-go Maja obchodziliśmy w Rzeszowie. Po uroczystościach wojskowych dołączyliśmy do Święta Paniagi

Święto Flagi - Namioty Patrioty

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Studenci Dla Rzeczpospolitej mieliśmy okazję pojawić się na rzeszowskim rynku podczas Święta Flagi.

Ćwiczenia przed majówką

Sezon imprezowy już praktycznie rozpoczęty, postanowiliśmy więc poświęcić większość kwietniowych weekendów na doskonalenie swoich umiejętności poruszania się w szyku oraz zjeżdżanie koni.

Dzień Ziemi w Tajęcinie

Mając ochronę przyrody jako swój podstawowy cel postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i przygotowaliśmy stosowną akcję z tej okazji.

Chcesz nas wesprzeć lub do nas dołączyć?

Dowiedz się więcej